Język:

Porozmawiajmy: +48 54 254 17 05  lub 

Historia ORPAK

Mamy początek lat 90. Polski przemysł opakowaniowy raczkuje i nie nadąża za wrastającymi potrzebami firm produkcyjnych. Wtedy pojawia się małe przedsiębiorstwo z wielkimi ambicjami. Początkowo zaopatruje firmy lokalne w kartony do opakowań.

Każdy następny rok to kamień milowy w rozwoju. Kolejny specjalista zasila szeregi firmy. Każdy kolejny zadowolony klient motywuje do snucia odważnych planów i ekspansji na rynku. Każda nowa inwestycja zwielokrotnia możliwości produkcyjne.


Mamy rok 2016, a ORPAK w niczym nie przypomina niewielkiej firmy sprzed 25 lat. Nie zmieniło się jedno – wciąż chcemy być bezkonkurencyjni.

Kim jesteśmy dziś?

Rodzinną firmą z historią i tradycjami. Producentem opakowań z tektury falistej, worków i standów. Specjalistami od zadań specjalnych. Samodzielnymi kreatorami śmiałych projektów. Odpowiedzialną marką z wizją na rozwój. Partnerami w biznesie, dla których satysfakcja klienta stoi ponad wszystkim. Przedsiębiorstwem współpracującym z najlepszymi.


Czym się chwalimy?

Ambitną, doświadczoną kadrą specjalistów. Zgranym zespołem liczącym ponad 100 pracowników. Rozbudowanym parkiem maszynowym. Najnowszymi technologiami. Gotowością sprostania każdego oczekiwania i wizji klienta.

Co specjalnego robimy na co dzień?

Śledzimy rynek i trendy w projektowaniu i produkcji opakowań i standów. Urzeczywistniamy wizje klientów oraz dostarczamy własne, nowatorskie pomysły. Uczestniczymy w każdym etapie procesu tworzenia opakowań – od projektu aż do realizacji. Czujemy się odpowiedzialni za każdy produkt, który opuszcza naszą firmę.

Tworzymy zgrany zespół

Otrzymujesz wsparcie profesjonalistów,
którzy rozumieją Twój biznes.

Na naszej stronie używamy plików cookies.

Możesz samodzielnie zdefiniować sposób przechowywania plików w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zrozumiałem