Język:

Porozmawiajmy: +48 54 254 17 05  lub 

Warunki współpracy handlowej

OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY I DOSTAWY dotyczące sprzedaży opakowań przez PPHU "ORPAK" Orbaczewski i Wspólnicy sp.j. obowiązujące od 25 marca 2013r. zawierają między innymi:
  • Postanowienia ogólne warunków sprzedaży
  • Składowe ceny
  • Ilości zamawianych produktów oraz odchyły % z uwagi na proces produkcyjny
  • Terminy oraz warunki dostaw
  • Informacje dotyczące projektów i grafik
  • Proces reklamacji


Prosimy o pobranie pliku PDF z Ogólnymi Warunkami Sprzedaży i Dostawy: Pobierz plik

Skuteczni, elastyczni, innowacyjni

Partnerstwo przyszłości

Wyróżniają nas relacje partnerskie, dzięki którym jesteśmy bliżej naszych Klientów. Wszystko co robimy podporządkowane jest satysfakcji Klientów, którym dostarczamy oczekiwanych rozwiązań i poświęcamy maksimum uwagi.
Znaleźliśmy przepis na sukces – podczas współpracy na pierwszym miejscu stawiamy na komunikację, identyfikacje potrzeb, zaangażowanie oraz dotrzymywanie obietnic. Dzielimy się swoją wiedzą, a także stwarzamy warunki sprzyjające odnoszeniu jak najwięcej korzyści przy jak najmniejszych kosztach.
Wprowadzamy i zarządzamy innowacjami w taki sposób, by nasi Klienci mieli poczucie, że korzystają z usług bezkonkurencyjnego przedsiębiorstwa, które umożliwia realizację usług i zaspokajanie potrzeb w najbardziej kreatywny i efektywny sposób. Udoskonalamy istniejące rozwiązania wprowadzając autorskie projekty jakością wykraczające poza utarte schematy. Z dumą wypełniamy naszą misję, towarzysząc Ci na każdym etapie współpracy.

Na naszej stronie używamy plików cookies.

Możesz samodzielnie zdefiniować sposób przechowywania plików w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zrozumiałem