Język:

Porozmawiajmy: +48 54 254 17 05  lub 
Pracuj w ORPAK

Rozwój oraz integracja

To ludzie budują naszą firmę, dlatego tworzymy środowisko sprzyjające rozwojowi i motywacji naszych pracowników. Dbamy o ich potrzeby i staramy się, by czuli się u nas tak dobrze jak nigdzie indziej.

Pracując w ORPAK, przygotuj się na:

ROZWÓJ

Dzielimy się naszą wiedzą, wspieramy pracownika na każdym szczeblu kariery, oferując szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające realizowanie coraz bardziej skomplikowanych zadań. Jeśli masz duże aspiracje i motywację, by doskonalić swoje umiejętności, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz.

PLANOWANIE KARIERY

Rozpoznając potrzeby i potencjał pracownika, pomagamy ukierunkować go i znaleźć stanowisko, na którym będzie miał szansę wykorzystać swoje umiejętności.

BRAK SZKLANEGO SUFITU

Nigdy nie zamykamy drogi rozwoju naszych pracowników, a zanim rozpoczynamy rekrutację zewnętrzną na konkretne stanowiska, najpierw szukamy odpowiednich osób w naszym zespole. Awans może być w zasięgu Twojej ręki. Wewnętrzny program szkoleń i koncentracja na celu pomoże Ci się rozwijać i wspinać się po szczeblach kariery.

WSPARCIE I MOTYWACJĘ

Nikogo nie zostawiamy samemu sobie, gdyż chcemy, by każdy członek naszego zespołu czuł się zmotywowany i potrzebny. Kładziemy nacisk na indywidualne kształcenie, oferując wsparcie osób z wiedzą i doświadczeniem.

SZACUNEK

Jedną z zasad, którą wyznajemy: traktuj innych tak, jakbyś sam chciał być traktowany. Nie tolerujemy agresji oraz wszelkich przejawów dyskryminacji na tle religijnym, płciowym, rasowym czy orientacji seksualnej. U nas każdy jest równy.

INTEGRACJĘ

U nas niemal każdy zna się z imienia i nazwiska. To dlatego, że gdy nie pracujemy, poznajemy się podczas pikników, przyjęć i wycieczek firmowych. Bogaty pakiet socjalny umila pracę i pozwala czerpać z pracy podwójną satysfakcję.

Gotów na karierę w ORPAK?

Tworzymy zgrany zespół

Otrzymujesz wsparcie profesjonalistów,
którzy rozumieją Twój biznes.

Na naszej stronie używamy plików cookies.

Możesz samodzielnie zdefiniować sposób przechowywania plików w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zrozumiałem